ALIŞVERİŞ SEPETİM
🎁   KAMPANYA: TÜM ÜRÜNLERDE 3 AL 2 ÖDE!
🦒

Sepetinizde herhangi bir ürün yok

Trihed
Ekranı Kapat
Trihed

Arama Yapın

Arama Sonucu

iPhone 6S Plus Telefon Kılıfları

iPhone 6S Plus Kılıf - Trihed

iPhone 6S Plus telefonları için özel olarak ürettiğimiz birbirinden nefis, orijinal tasarımlara sahip iPhone 6S Plus telefon kılıfları; siyah, kırmızı, pembe, yeşil, mor, lila ve daha fazla renk seçenekleriyle sizi bekliyor.

Trihed'in Orijinal iPhone 6S Plus Telefon Kılıfı Modelleri

Apple iPhone 6S Plus kılıf modellerimiz arasında; iPhone 6S Plus silikon kılıf, iPhone 6S Plus premium impact kılıf, iPhone 6S Plus lansman kılıf, iPhone 6S Plus şeffaf kılıf bulunmaktadır. Tüm iPhone 6S Plus kılıfları için dilerseniz hazır tasarımlarımızı tercih edebilir, dilerseniz de kendi tasarımlarınızı uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda iPhone 6S Plus telefon kabı üzerine isim yazdırabilirsiniz.

Hem Koruyucu Hem Şık iPhone 6S Plus Telefon Kılıfı

iPhone 6S Plus telefon kılıflarımızla, telefonunuzun çarpma ve düşme gibi negatif senaryolarda alacağı zararın önüne geçerken aynı zamanda çok sayıda farklı tasarımlarımızla modunuzu telefonunuza taşıyor olacaksınız.

100'lerce Farklı Tasarımla Modunu Telefon Kılıfına Yansıt

Trihed'in art directorlerinden 700'den fazla farklı tasarımla oluşturduğumuz binlerce iPhone 6S Plus telefon kılıfı ile ruhunu ister çiçeklerle donat, ister söylemini ifade et, istersen de sevdiğinin fotoğrafını taşı. Sen nasıl istersen öyle! Hem de bitmek bilmeyen kampanyalarla Trihed her zaman yanında.

WhatsApp Hattı