ALIŞVERİŞ SEPETİM
🎁   KAMPANYA: TÜM ÜRÜNLERDE 3 AL 2 ÖDE!
🦒

Sepetinizde herhangi bir ürün yok

Trihed
Ekranı Kapat
Trihed

Arama Yapın

Arama Sonucu

iPhone 12 Mini Telefon Kılıfları

iPhone 12 Mini Kılıf - Trihed

iPhone 12 Mini telefonları için özel olarak ürettiğimiz birbirinden nefis, orijinal tasarımlara sahip iPhone 12 Mini telefon kılıfları; siyah, kırmızı, pembe, yeşil, mor, lila ve daha fazla renk seçenekleriyle sizi bekliyor.

Trihed'in Orijinal iPhone 12 Mini Telefon Kılıfı Modelleri

Apple iPhone 12 Mini kılıf modellerimiz arasında; iPhone 12 Mini silikon kılıf, iPhone 12 Mini premium impact kılıf, iPhone 12 Mini lansman kılıf, iPhone 12 Mini şeffaf kılıf bulunmaktadır. Tüm iPhone 12 Mini kılıfları için dilerseniz hazır tasarımlarımızı tercih edebilir, dilerseniz de kendi tasarımlarınızı uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda iPhone 12 Mini telefon kabı üzerine isim yazdırabilirsiniz.

Hem Koruyucu Hem Şık iPhone 12 Mini Telefon Kılıfı

iPhone 12 Mini telefon kılıflarımızla, telefonunuzun çarpma ve düşme gibi negatif senaryolarda alacağı zararın önüne geçerken aynı zamanda çok sayıda farklı tasarımlarımızla modunuzu telefonunuza taşıyor olacaksınız.

100'lerce Farklı Tasarımla Modunu Telefon Kılıfına Yansıt

Trihed'in art directorlerinden 700'den fazla farklı tasarımla oluşturduğumuz binlerce iPhone 12 Mini telefon kılıfı ile ruhunu ister çiçeklerle donat, ister söylemini ifade et, istersen de sevdiğinin fotoğrafını taşı. Sen nasıl istersen öyle! Hem de bitmek bilmeyen kampanyalarla Trihed her zaman yanında.

WhatsApp Hattı