ALIŞVERİŞ SEPETİM
🎁   KAMPANYA: TÜM ÜRÜNLERDE 3 AL 2 ÖDE!
🦒

Sepetinizde herhangi bir ürün yok

Trihed
Ekranı Kapat
Trihed

Arama Yapın

Arama Sonucu

iPhone 12 Telefon Kılıfları

iPhone 12 Kılıf - Trihed

iPhone 12 telefonları için özel olarak ürettiğimiz birbirinden nefis, orijinal tasarımlara sahip iPhone 12 telefon kılıfları; siyah, kırmızı, pembe, yeşil, mor, lila ve daha fazla renk seçenekleriyle sizi bekliyor.

Trihed'in Orijinal iPhone 12 Telefon Kılıfı Modelleri

Apple iPhone 12 kılıf modellerimiz arasında; iPhone 12 silikon kılıf, iPhone 12 premium impact kılıf, iPhone 12 lansman kılıf, iPhone 12 şeffaf kılıf bulunmaktadır. Tüm iPhone 12 kılıfları için dilerseniz hazır tasarımlarımızı tercih edebilir, dilerseniz de kendi tasarımlarınızı uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda iPhone 12 telefon kabı üzerine isim yazdırabilirsiniz.

Hem Koruyucu Hem Şık iPhone 12 Telefon Kılıfı

iPhone 12 telefon kılıflarımızla, telefonunuzun çarpma ve düşme gibi negatif senaryolarda alacağı zararın önüne geçerken aynı zamanda çok sayıda farklı tasarımlarımızla modunuzu telefonunuza taşıyor olacaksınız.

100'lerce Farklı Tasarımla Modunu Telefon Kılıfına Yansıt

Trihed'in art directorlerinden 700'den fazla farklı tasarımla oluşturduğumuz binlerce iPhone 12 telefon kılıfı ile ruhunu ister çiçeklerle donat, ister söylemini ifade et, istersen de sevdiğinin fotoğrafını taşı. Sen nasıl istersen öyle! Hem de bitmek bilmeyen kampanyalarla Trihed her zaman yanında.

WhatsApp Hattı