ALIŞVERİŞ SEPETİM
🎁   KAMPANYA: TÜM ÜRÜNLERDE 3 AL 2 ÖDE!
🦒

Sepetinizde herhangi bir ürün yok

Trihed
Ekranı Kapat
Trihed

Arama Yapın

Arama Sonucu

iPhone XR Telefon Kılıfları

iPhone XR Kılıf - Trihed

iPhone XR telefonları için özel olarak ürettiğimiz birbirinden nefis, orijinal tasarımlara sahip iPhone XR telefon kılıfları; siyah, kırmızı, pembe, yeşil, mor, lila ve daha fazla renk seçenekleriyle sizi bekliyor.

Trihed'in Orijinal iPhone XR Telefon Kılıfı Modelleri

Apple iPhone XR kılıf modellerimiz arasında; iPhone XR silikon kılıf, iPhone XR premium impact kılıf, iPhone XR lansman kılıf, iPhone XR şeffaf kılıf bulunmaktadır. Tüm iPhone XR kılıfları için dilerseniz hazır tasarımlarımızı tercih edebilir, dilerseniz de kendi tasarımlarınızı uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda iPhone XR telefon kabı üzerine isim yazdırabilirsiniz.

Hem Koruyucu Hem Şık iPhone XR Telefon Kılıfı

iPhone XR telefon kılıflarımızla, telefonunuzun çarpma ve düşme gibi negatif senaryolarda alacağı zararın önüne geçerken aynı zamanda çok sayıda farklı tasarımlarımızla modunuzu telefonunuza taşıyor olacaksınız.

100'lerce Farklı Tasarımla Modunu Telefon Kılıfına Yansıt

Trihed'in art directorlerinden 700'den fazla farklı tasarımla oluşturduğumuz binlerce iPhone XR telefon kılıfı ile ruhunu ister çiçeklerle donat, ister söylemini ifade et, istersen de sevdiğinin fotoğrafını taşı. Sen nasıl istersen öyle! Hem de bitmek bilmeyen kampanyalarla Trihed her zaman yanında.

WhatsApp Hattı