ALIŞVERİŞ SEPETİM
🎁   KAMPANYA: TÜM ÜRÜNLERDE 3 AL 2 ÖDE!
🦒

Sepetinizde herhangi bir ürün yok

Trihed
Ekranı Kapat
Trihed

Arama Yapın

Arama Sonucu

iPhone XS Telefon Kılıfları

iPhone XS Kılıf - Trihed

iPhone XS telefonları için özel olarak ürettiğimiz birbirinden nefis, orijinal tasarımlara sahip iPhone XS telefon kılıfları; siyah, kırmızı, pembe, yeşil, mor, lila ve daha fazla renk seçenekleriyle sizi bekliyor.

Trihed'in Orijinal iPhone XS Telefon Kılıfı Modelleri

Apple iPhone XS kılıf modellerimiz arasında; iPhone XS silikon kılıf, iPhone XS premium impact kılıf, iPhone XS lansman kılıf, iPhone XS şeffaf kılıf bulunmaktadır. Tüm iPhone XS kılıfları için dilerseniz hazır tasarımlarımızı tercih edebilir, dilerseniz de kendi tasarımlarınızı uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda iPhone XS telefon kabı üzerine isim yazdırabilirsiniz.

Hem Koruyucu Hem Şık iPhone XS Telefon Kılıfı

iPhone XS telefon kılıflarımızla, telefonunuzun çarpma ve düşme gibi negatif senaryolarda alacağı zararın önüne geçerken aynı zamanda çok sayıda farklı tasarımlarımızla modunuzu telefonunuza taşıyor olacaksınız.

100'lerce Farklı Tasarımla Modunu Telefon Kılıfına Yansıt

Trihed'in art directorlerinden 700'den fazla farklı tasarımla oluşturduğumuz binlerce iPhone XS telefon kılıfı ile ruhunu ister çiçeklerle donat, ister söylemini ifade et, istersen de sevdiğinin fotoğrafını taşı. Sen nasıl istersen öyle! Hem de bitmek bilmeyen kampanyalarla Trihed her zaman yanında.

WhatsApp Hattı