ALIŞVERİŞ SEPETİM
🎁   KAMPANYA: TÜM ÜRÜNLERDE 3 AL 2 ÖDE!
🦒

Sepetinizde herhangi bir ürün yok

Trihed
Ekranı Kapat
Trihed

Arama Yapın

Arama Sonucu

iPhone XS Max Telefon Kılıfları


iPhone XS Max Mermer Koleksiyonu Telefon Kılıfları

iPhone XS Max Kılıf - Trihed

iPhone XS Max telefonları için özel olarak ürettiğimiz birbirinden nefis, orijinal tasarımlara sahip iPhone XS Max telefon kılıfları; siyah, kırmızı, pembe, yeşil, mor, lila ve daha fazla renk seçenekleriyle sizi bekliyor.

Trihed'in Orijinal iPhone XS Max Telefon Kılıfı Modelleri

Apple iPhone XS Max kılıf modellerimiz arasında; iPhone XS Max silikon kılıf, iPhone XS Max premium impact kılıf, iPhone XS Max lansman kılıf, iPhone XS Max şeffaf kılıf bulunmaktadır. Tüm iPhone XS Max kılıfları için dilerseniz hazır tasarımlarımızı tercih edebilir, dilerseniz de kendi tasarımlarınızı uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda iPhone XS Max telefon kabı üzerine isim yazdırabilirsiniz.

Hem Koruyucu Hem Şık iPhone XS Max Telefon Kılıfı

iPhone XS Max telefon kılıflarımızla, telefonunuzun çarpma ve düşme gibi negatif senaryolarda alacağı zararın önüne geçerken aynı zamanda çok sayıda farklı tasarımlarımızla modunuzu telefonunuza taşıyor olacaksınız.

100'lerce Farklı Tasarımla Modunu Telefon Kılıfına Yansıt

Trihed'in art directorlerinden 700'den fazla farklı tasarımla oluşturduğumuz binlerce iPhone XS Max telefon kılıfı ile ruhunu ister çiçeklerle donat, ister söylemini ifade et, istersen de sevdiğinin fotoğrafını taşı. Sen nasıl istersen öyle! Hem de bitmek bilmeyen kampanyalarla Trihed her zaman yanında.

WhatsApp Hattı