ALIŞVERİŞ SEPETİM
🎁   KAMPANYA: TÜM ÜRÜNLERDE 3 AL 2 ÖDE!
🦒

Sepetinizde herhangi bir ürün yok

Trihed
Ekranı Kapat
Trihed

Arama Yapın

Arama Sonucu

iPhone 14 Pro Sticker Koleksiyonu Telefon Kılıfı

iPhone 14 Pro Kılıf - Trihed

iPhone 14 Pro telefonları için özel olarak ürettiğimiz birbirinden nefis, orijinal tasarımlara sahip iPhone 14 Pro telefon kılıfları; siyah, kırmızı, pembe, yeşil, mor, lila ve daha fazla renk seçenekleriyle sizi bekliyor.

Trihed'in Orijinal iPhone 14 Pro Telefon Kılıfı Modelleri

Apple iPhone 14 Pro kılıf modellerimiz arasında; iPhone 14 Pro silikon kılıf, iPhone 14 Pro premium impact kılıf, iPhone 14 Pro lansman kılıf, iPhone 14 Pro şeffaf kılıf bulunmaktadır. Tüm iPhone 14 Pro kılıfları için dilerseniz hazır tasarımlarımızı tercih edebilir, dilerseniz de kendi tasarımlarınızı uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda iPhone 14 Pro telefon kabı üzerine isim yazdırabilirsiniz.

Hem Koruyucu Hem Şık iPhone 14 Pro Telefon Kılıfı

iPhone 14 Pro telefon kılıflarımızla, telefonunuzun çarpma ve düşme gibi negatif senaryolarda alacağı zararın önüne geçerken aynı zamanda çok sayıda farklı tasarımlarımızla modunuzu telefonunuza taşıyor olacaksınız.

100'lerce Farklı Tasarımla Modunu Telefon Kılıfına Yansıt

Trihed'in art directorlerinden 700'den fazla farklı tasarımla oluşturduğumuz binlerce iPhone 14 Pro telefon kılıfı ile ruhunu ister çiçeklerle donat, ister söylemini ifade et, istersen de sevdiğinin fotoğrafını taşı. Sen nasıl istersen öyle! Hem de bitmek bilmeyen kampanyalarla Trihed her zaman yanında.

WhatsApp Hattı